
Фастекс (Пряжка) 25 мм для Molle кріплення Champion WJ Woojin Plastic ацетал, колір Чорний
63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: WJ-Molle-25-Черный
+380 (50) 555-99-15
АндрійОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Шановні клієнти! Звертаємо вашу увагу на те, що цифрові фото товару можуть некоректно передавати яскравість кольору. В реальності колір може відрізнятися. |
| Тип виробу | Фастекс пряжка |
| Колір | Чорний |
| Склад | Ацетали |
| Бренд | Woojin Plastic (WJ) |
| Країна виробника | Південна Корея |
| Для стропи шириною | 25 мм |
| Міцність | посилена |
| Міцність на розрив | 22.8 кг |
| Діапазон робочих температур | -400С - +800С |
| Температура плавлення | 1660З |
| Регулювання | з одного боку |
| Показник IRR | - |
Особливості Фастекса WJ
F частина кріпиться на стрічку 25 мм MOLLE і може переміщатися в 2-х площинах.
Показник IRR - світиться/не світиться в тепловізори
Перевага: висока міцність на розрив і зручний монтаж.
Стійкий до дії масел, розчинників і жирів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Woojin Plastic |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Діаметр | 16.7 мм |
| Довжина | 47.8 мм |
| Матеріал | Ацетал |
| Тип | Фастекс |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 33.9 мм |
| Для стропи шириною (мм) | 25 мм |
- Ціна: 63 ₴



