
Двері для лазні та сауни Tesli Lux Sateen 2000х700
11 370 ₴
- Готово до відправки
- Код: Tesli Lux Sateen 2000х700
+380 (50) 555-99-15
АндрійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктивні особливості дверей для лазні та сауни Tesli Lux Sateen 2000х700 : Полотно виготовлене із 8 мм загартованого скла (сталініту), яке має високу механічну міцність і термостійкість. Регулюємі петлі із нержавіючої сталі в масі з декоративними накладками . Потовщений короб із липи товщиною 92 мм . Переріз бруса коробки - 92*40 Двері універсальні (досить перевернути для зміни лівого або правого відкриття). Без порогу. Як додаткову опцію Ви можете замовити поріг . Механізм закриття знаходиться у дверному коробі. Надійна роликова защіпка забезпечує довготривалу експлуатацію. Термостійкий ущільнювач зберігає паро-температурні показники в сауні. Інструкція по монтажу дверей Гарантія - 12 місяців. Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і відтінки кольорів виробів, що не впливають на їх основне призначення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | Скло |
| Матеріал дверної коробки | Дерево |
| Порода дерева | Липа |
| Тип скла | Загартоване |
| Виконання скла | Матове |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Дверні петлі | Так |
| Розміри | |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Ширина дверей | 700 мм |
| Товщина дверей | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бронза |
| Вид | в сауну |
| Матеріал | Загартоване скло + дерево |
| Розмір | 2000х700 |
| Висота по коробу | 2000 мм |
| Гаранія | 12 місяців |
| Тип відкривання | універсальні (праві, ліві ) |
| Ширина за коробом | 680 мм |
| Наявність порогу | без порога |
| Прозорість | матові |
| Товщина полотна | 8 мм |
| Країна виробника | Україна |
| Порода деревини | липа |
- Ціна: 11 370 ₴









