
Термогігрометр великий для сауни та лазні D 245 мм
1 993 ₴
- Готово до відправки
- Код: Термогігрометр D 245 мм
+380 (50) 555-99-15
АндрійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підтримка оптимального рівня температури і вологості - одна з головних умов нормальної роботи парної кімнати. Контролювати ці параметри допоможе якісний і надійний стрілочний термогігрометр. Діапазон вимірювання температури - + 20 ... + 120 ⁰С, вологості - 0 ... 100%. Переваги представленої моделі - точність показань, стильний дизайн, зручність застосування, контрастна шкала. Корпус виконаний із термодеревини. При використанні в парній скло не пітніє. Термогігрометр D 245 мм - це не тільки корисний пристрій, але і стильний елемент декору для бань і саун.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Термогігрометр |
| Ширина | 245 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Діаметр | 245 мм |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Термогігрометр |
| Матеріал | термодеревина + скло |
| Гаранія | 1 місяць |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 1 993 ₴

