Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний годинник для кімнати відпочинку Настінний годинник Tesli D-250 - стильний та яскравий аксесуар для кімнати відпочинку, виготовлений із термодеревини та надійного механізму. Настінний годинник не призначений для експлуатації в парній кімнаті. Бажаєте купити настінний годинник для кімнати відпочинку з доставкою по Україні? Зробіть замовлення на нашому сайті, у нас найвигідніші ціни!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Дерево |
| Товщина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Настінний годинник |
| Гаранія | 6 місяців |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 1 656 ₴


