
Двері для лазні та сауни Tesli Lux Magnetic 1900х700
10 746 ₴
- Готово до відправки
- Код: Lux Magnetic 1900х700
+380 (50) 555-99-15
АндрійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктивні особливості дверей для лазні та сауни Tesli Lux Magnetic 1900х700: 1. Полотно виготовлене із 8 мм загартованого скла (сталініту), яке має високу механічну міцність і термостійкість. По периметру скляне полотно захищене профілем із нержавіючої сталі. 2. Регулюємі петлі із нержавіючої сталі в масі з декоративними накладками. 3. Потовщений до 92 мм. короб із липи. Переріз бруса коробки - 92*40 4. Двері універсальні (досить перевернути для зміни лівого або правого відкриття). 5. Без порогу. Як додаткову опцію Ви можете замовити поріг. 6. Магнітний механізм закриття знаходиться по периметру короба. 7. Термостійкий ущільнювач зберігає паро-температурні показники в сауні. 8. Рекомендовані для експлуатації в комерційних саунах. Інструкція по монтажу дверей Гарантія - 12 місяців. Всі вироби ТМ "Tesli" мають необхідні сертифікати й гігієнічні висновки для застосування на території України. Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і відтінки кольорів виробів, що не впливають на їх основне призначення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | Скло |
| Матеріал дверної коробки | Дерево |
| Порода дерева | Липа |
| Тип скла | Загартоване |
| Виконання скла | Матове |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Розміри | |
| Висота дверей | 1900 мм |
| Ширина дверей | 700 мм |
| Товщина дверей | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | в лазню та сауну |
| Матеріал | Загартоване скло + дерево |
| Розмір | 1900х700 |
| Висота по коробу | 1870 мм |
| Гаранія | 12 місяців |
| Тип відкривання | універсальні ( праві або ліві) |
| Ширина за коробом | 680 мм |
| Наявність порогу | без порога |
| Прозорість | прозорі |
| Товщина полотна | 8 мм |
| Країна виробника | Україна |
- Ціна: 10 746 ₴









