
Двері для лазні та сауни Tesli Grand Sateen 1900х700
10 674 ₴
- Готово до відправки
- Код: Grand Sateen 1900х700
+380 (50) 555-99-15
АндрійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктивні особливості дверей для лазні та сауни Tesli Grand Sateen 1900х700 1. Полотно виготовлене із загартованого 8мм матового скла (сталініту), яке має високу механічну міцність і термостійкість. 2. Регулюємі петлі із нержавіючої сталі в масі з декоративними накладками. 3. Потовщений короб із липи товщиною 92 мм. Переріз бруса коробки - 92*40 4. Двері універсальні (ліве та праве відкриття). 5. Без порогу. Як додаткову опцію Ви можете замовити поріг. 6. Механізм закриття знаходиться у дверному коробі. 7. Надійна роликова защіпка забезпечує довготривалу експлуатацію. 8. Наявність ущільнювача для збереження паро-температурних показників в сауні. Гарантія - 12 місяців. Всі вироби ТМ "Tesli" мають необхідні сертифікати й гігієнічні висновки для застосування на території України. Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і відтінки кольорів виробів, що не впливають на їх основне призначення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | Скло |
| Матеріал дверної коробки | Дерево |
| Порода дерева | Липа |
| Тип скла | Загартоване |
| Виконання скла | Матове |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Розміри | |
| Висота дверей | 1900 мм |
| Ширина дверей | 700 мм |
| Товщина дверей | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | в лазню та сауну |
| Матеріал | Загартоване скло + дерево |
| Розмір | 1900х700 |
| Висота по коробу | 1880 мм |
| Гаранія | 12 місяців |
| Тип відкривання | універсальні ( праві або ліві) |
| Ширина за коробом | 680 мм |
| Наявність порогу | без порога |
| Прозорість | матове |
| Товщина полотна | 8 мм |
| Країна виробника | Україна |
- Ціна: 10 674 ₴







